UWAGA!zwiń

Uwaga na fałszywe wiadomości e-mail ? hakerzy podszywają się pod Orange Polska

Odnotowaliśmy przypadki dostarczania wiadomości e-mail dotyczących faktury od nadawcy podszywającego się pod Orange Polska. Informacje o tym, jak rozpoznać fałszywą wiadomość i jak chronić się przed działaniem oszustów, znajdziesz na www.cert.orange.pl. Sprawa nie wymaga zgłoszenia do Orange.

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

pomoc

 1. Podstawy pisania wiadomości

  • Rozpoczęcie Nowego Wątku

   Przejdź do działu, w którym chcesz napisać wiadomość i kliknij przycisk Nowy wątek (umieszczony domyślnie u góry i na dole działu, tak jak jest to pokazane we Wstępie pomocy), któy powinien poprowadzić Cię do ekranu Rozpoczęcia nowego wątku. Z wielu opcji, najważniejsze pola to Temat i treść Wiadomości. Wiadomości bez tematu lub treści zostaną odrzucone. Wiadomości można przesłać naciskając przycisk Wyślij wiadomośc lub podejrzeć przed wysłaniem klikając Podgląd. Istnieją też dodatkowe opcje, które pozwalają robić trochę bardziej ciekawe rzeczy.

 2. Podstawy pisania wiadomości 2

  • Rozpoczęcie Nowego Wątku 2

   Drugi! Przejdź do działu, w którym chcesz napisać wiadomość i kliknij przycisk Nowy wątek (umieszczony domyślnie u góry i na dole działu, tak jak jest to pokazane we Wstępie pomocy), któy powinien poprowadzić Cię do ekranu Rozpoczęcia nowego wątku. Z wielu opcji, najważniejsze pola to Temat i treść Wiadomości. Wiadomości bez tematu lub treści zostaną odrzucone. Wiadomości można przesłać naciskając przycisk Wyślij wiadomośc lub podejrzeć przed wysłaniem klikając Podgląd. Istnieją też dodatkowe opcje, które pozwalają robić trochę bardziej ciekawe rzeczy.